Restauracja Quźnia Smaków na ul. Chlebowej 4/8 w Poznaniu to doskonała lokalizacja na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, małego przyjęcia weselnego, komunii, chrzcin, bankietu, jubileuszu, imprezy firmowej lub wieczoru panieńskiego/kawalerskiego.

 
  Do Dyspozycji 150 m² klimatyzowanej sali wraz z 2 toaletami, zadaszoną palarnią zewnętrzną oraz prywatnym parkingiem w całości zamykanym na bramy automatyczne.


  Będąc w centrum Poznania wychodzimy na przekór problemom transportu po imprezie. Z łatwością dojedziemy do domu: 250 m przystanek autobusowy, 500 m do pętli tramwajowej Zawady, 1 km do Rondo Śródka.


  Sala idealna na organizację imprezy na około 55 osób wraz z miejscem tanecznym.


  Sala dostępna na wynajem w weekendy oraz w tygodniu - od godziny 17:00.
 

  By wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom najemców  udzielamy wszelkich porad przy organizacji imprezy okolicznościowej bazując na ponad 10-letnim doświadczeniu na rynku poznańskim.


  Proponujemy również szeroką gamę usług dodatkowych przy imprezach, takich jak:
- Sprzątanie po zakończeniu imprezy
- Najem zastawy oraz obrusów
- Usługi dekoratorskie
- Catering oraz pełną obsługę imprezy (organizacja imprezy w całości - cena za osobę)
- Najem  sprzętu nagłośnieniowego
- Sprawdzony DJ - Paweł Tur – wieloletnie doświadczenie na rynku muzycznym. Potrafi rozbawić nawet najbardziej ospałych gości. Na swój sukces pracuje od kilkunastu lat jako wokalista, gitarzysta i lider zespołu Centrala 57. Talent do rozbawienia publiki może pozazdrościć mu niejedna gwiazda. Jest bliskim przyjacielem Quźniowej Rodzinki. Jego terminarz jest ściśle napięty lecz w wolnej chwili z przyjemnością poprowadzi Państwa imprezę z uśmiechem.

 

  Jesteśmy otwarci na współpracę przy organizacji każdego typu imprezy. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie oraz postaramy się sprostać nawet największym wyzwaniom.

Sprawdź dostępność sali

Najem sali

na godziny

Zobacz naszą ofertę

Zamów

Online

Instagram Quźnia Smaków
Instagram GTC
FB GTC

Lunch4you

Easy Peasy

GTmax

Copyright 2019 © by Wojciech Nowak

FB Quźnia Smaków