FB Quźnia Smaków

Copyright 2019 © by Wojciech Nowak

GTmax

Easy Peasy

Lunch4you

FB GTC
Instagram GTC
Instagram Quźnia Smaków

Zamów

Online

Zobacz naszą ofertę

GTmax

Lunch

4you

Easy

Peasy

GTmax

Quźnia Smaków

  GTmax to nasza marka, która świadczy usługi produkcji dań gotowych do dalszej sprzedaży w lokalach gastronomicznych lub zamówień od klientów firmowych i indywidualnych w ilościach hurtowych (zupy, sosy, dania mięsne, pierogi, dodatki).

  Zapraszamy potencjalnych klientów do kontaktu w sprawie dostosowania menu do Państwa oczekiwań jako odbiorców hurtowych naszych wyrobów garmażeryjnych poprzez zupy, sosy, mięsa i dodatki.

 

  W chwili obecnej działamy na terenie Poznania i okolic z kilkudziesięcioma firmami. Z naszego doświadczenia korzysta kilkuset klientów dziennie. Nie musisz zatrudniać kucharzy, pomocy kuchennych i personelu kuchennego.

 

  Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Państwa, zgodnie z ustalonym menu i recepturami, potrawy lub możesz skorzystać z naszych przepisów. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli lokali z obsługą z bufetu barów szybkiej obsługi, kantyn, cateringów dietetycznych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ask sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chlebowa 4/8,  61-003 Poznań, jako administratora moich danych osobowych, w celach oraz zakresie zgodnymi z realizacją usługi opisanej w Polityce prywatności zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych. Wiem także, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać.

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę
FIRMA:
Mail:
Zapotrzebowanie hurtowe:
Treść wiadomości:
Miejsce dostawy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!