Wyrażam zgodę
FIRMA:
Mail:
Zapotrzebowanie hurtowe:
Treść wiadomości:
Miejsce dostawy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ask sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chlebowa 4/8,  61-003 Poznań, jako administratora moich danych osobowych, w celach oraz zakresie zgodnymi z realizacją usługi opisanej w Polityce prywatności zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych. Wiem także, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać.

  Zapraszamy potencjalnych klientów do kontaktu w sprawie dostosowania menu do Państwa oczekiwań jako odbiorców hurtowych naszych wyrobów garmażeryjnych poprzez zupy, sosy, mięsa i dodatki.

 

  W chwili obecnej działamy na terenie Poznania i okolic z kilkudziesięcioma firmami. Z naszego doświadczenia korzysta kilkuset klientów dziennie. Nie musisz zatrudniać kucharzy, pomocy kuchennych i personelu kuchennego.

 

  Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Państwa, zgodnie z ustalonym menu i recepturami, potrawy lub możesz skorzystać z naszych przepisów. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli lokali z obsługą z bufetu barów szybkiej obsługi, kantyn, cateringów dietetycznych.

  GTmax to nasza marka, która świadczy usługi produkcji dań gotowych do dalszej sprzedaży w lokalach gastronomicznych lub zamówień od klientów firmowych i indywidualnych w ilościach hurtowych (zupy, sosy, dania mięsne, pierogi, dodatki).

Quźnia Smaków

GTmax

Easy

Peasy

Lunch

4you

GTmax

Zobacz naszą ofertę

Zamów

Online

Instagram Quźnia Smaków
Instagram GTC
FB GTC

Lunch4you

Easy Peasy

GTmax

Copyright 2019 © by Wojciech Nowak

FB Quźnia Smaków