GTC - Gastro Team Catering - to nasza firma przewodnia i główna marka. Zajmuje się produkcją dań dla wielu podmiotów.
 

  Profesjonalna kuchnia oraz wykwalifikowana kadra kucharzy od wczesnych godzin porannych rozpoczyna produkcję dla wszystkich naszych odbiorców oraz współpracujących firm.


  Kucharze do każdej potrawy podchodzą z pasją i zamiłowaniem tak, by każde danie, które wyjdzie z naszej kuchni było zadowalające dla każdego Klienta oraz naszego Gościa.


  Tworzymy konsorcjum z naszymi pozostałymi markami - GTmax, Easy Peasy, Lunch4you, Quźnia Smaków.

 

  GTmax - marka naszej firmy odpowiadająca za sprzedaż hurtową do zewnętrznych lokali gastronomicznych oraz placówek oświatowych. Stawiamy na stałą współpracę z korzystnymi cenami hurtowymi. Dostarczamy prosto z produkcji potrawy do dalszej sprzedaży w stołówkach, kantynach, barach, restauracjach. Cechuje nas rzetelność oraz dopasowanie się do potrzeb Klienta.

 

  Easy Peasy - kolejna marka naszej Rodzinki nastawiona na posiłki dla osób z problemami żywieniowymi oraz dla osób ze ściśle ustaloną dietą. Dopasowujemy dietę pod każdego Klienta oraz staramy się osiągnąć cel żywieniowy.

 

  Lunch4you - dział zajmujący się całodziennym wyżywieniem dla osób indywidualnych oraz firm.

  Wyżywienie z odbiorem własnym z naszych punktów współpracujących lub z dowozem pod wskazany adres. W życiowym pędzie często zapominamy o regularnych i zdrowych posiłkach, które dają nam energię na każdy dzień. Niekoniecznie chcemy jeść cały czas fit marchewki lub przeciery z buraków, ale zależy nam na ciepłym, domowym posiłku w pracy i w codziennej gonitwie. Dlatego właśnie jesteśmy. Chcemy sprostać potrzebom zapracowanych osób. Stawiamy na smak i różnorodność. Fit lub fat, a może trochę tego, trochę tego. U nas posiłki dobierasz sam, Ty decydujesz na co masz ochotę każdego dnia. 5, 3 lub 2 zbilansowane posiłki na cały dzień z dostawą lub odbiorem własnym na terenie Poznania. 


  Quźnia Smaków - nasz lokal na ul. Chlebowej 4/8 w Poznaniu. Na co dzień lokal z polską kuchnią tradycyjną. W weekend sala na wynajem oraz organizacja imprez okolicznościowych. Serdecznie zapraszamy !

Zobacz naszą ofertę

Zamów

Online

Instagram Quźnia Smaków
Instagram GTC
FB GTC

Lunch4you

Easy Peasy

GTmax

Copyright 2019 © by Wojciech Nowak

FB Quźnia Smaków