Bazując na ponad 10-letnim doświadczeniu w organizacji imprez okolicznościowych oraz imprez plenerowych zachęcamy do skorzystania z naszej usługi zorganizowania imprezy od A do Z.


  Nasza sala Quźnia Smaków na ul. Chlebowej 4/8 w Poznaniu to doskonała lokalizacja na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, małego przyjęcia weselnego, komunii, chrzcin, bankietu, jubileuszu, imprezy firmowej lub wieczoru panieńskiego/kawalerskiego.


  Do dyspozycji 150 m² klimatyzowanej sali wraz z 2 toaletami, zadaszoną palarnią zewnętrzną oraz prywatnym parkingiem w całości zamykanym na bramy automatyczne.


  Będąc w centrum Poznania wychodzimy na przekór problemom transportu po imprezie. Z łatwością dojedziemy do domu: 250 m przystanek autobusowy, 500 m do pętli tramwajowej Zawady, 1 km do Rondo Śródka.


  Sala idealna na organizację imprezy na około 55 osób wraz z miejscem tanecznym.

 

  Przy organizacji każdego typu imprezy do każdych wymagań podchodzimy indywidualnie. Od wystroju sali do wyboru menu dla gości.


Minimalna ilość osób do zorganizowania przyjęcia: 20 
Maksymalna ilość osób przy organizacji przyjęcia: 55 

 

Ceny od 90 zł/osoba 
Ceny ustalane indywidualnie 

 

  Przy organizacji zapewniamy – obsługę kelnerską, dekorację sali, dopasowane menu, klimatyzowaną salę o powierzchni 150 m², prywatny parking. Zapewniamy również oprawę muzyczną – dodatkowa opłata.

 

Zapraszamy do kontaktu:

 

kontakt@quzniasmakow.pl

 

Tel: 519 384 272

Organizacja imprez okolicznościowych

Zobacz naszą ofertę

Zamów

Online

Instagram Quźnia Smaków
Instagram GTC
FB GTC

Lunch4you

Easy Peasy

GTmax

Copyright 2019 © by Wojciech Nowak

FB Quźnia Smaków